11 نکته سرمایه گذاری ملک در بیشه سر | انواع سرمایه گذاری + 6 دستاورد

10 بهمن 1401
0 دیدگاه
ویلا دوبلکس اتازه ساخت با نمای سنگی و نرده های چوبی در بیشه سر 6546345844

هنگامی که کلمه “سرمایه‌گذاری” و “کسب درآمد” به ذهن هر فرد می‌رسد، یکی از بهترین و پرسودترین فرصت‌ها، خرید و فروش ملک‌ها در مناطقی با جذابیت گردشگری است، به‌خصوص در شهرهای شمالی ایران مانند بابل و روستای بیشه‌ سر. خرید و فروش زمین یا ویلا یک نوع سرمایه‌گذاری است که می‌تواند به عنوان یک انتخاب با ریسک کم در نظر گرفته شود. وارد شدن به این حوزه با توجه به قرار گرفتن در منطقه‌ای گردشگری مانند شمال کشور، به خصوص بیشه‌سر، می‌تواند به نتایج سودآور و موفقیت‌آمیزی منجر شود.

وقتی در این مناطق به کار خرید و فروش املاک می‌پردازید، به جز خرید زمین، امکان بهره‌برداری از یک ویلا به‌عنوان یک منبع دیگر از درآمد و سودآوری نیز وجود دارد. امکانات گردشگری و طبیعت زیبای اطراف این مناطق باعث می‌شود تعداد زیادی از مسافران و توریست‌ها به این مناطق سفر کنند، که این امر تقاضا برای اجاره و اقامت در ویلاها را افزایش می‌دهد.

ماهیگیری صیادان در دریاچه (آب بندان) روستای بیشه سر 351465841534165263
ماهیگیری صیادان در دریاچه پر آب روستای بیشه سر مازندران

دستاوردهای سرمایه گذاری ملک در بیشه سر

 1. موقعیت جغرافیایی و جذابیت گردشگری: بیشه‌سر در نزدیکی شهر بابل و مناطق گردشگری مانند دریاچه بابلسر و جنگل‌های زیبای شمال، واقع شده است. این منطقه با مناظر طبیعی دل‌نشین و فضاهای سبز زیاد، برای گردشگران و مسافران بسیار جذاب است.
 2. افزایش تقاضا برای اجاره و خرید ملک‌ها: به دلیل جذابیت‌های طبیعی و گردشگری، تقاضا برای اجاره و خرید ملک‌ها در این منطقه افزایش می‌یابد. این امر می‌تواند به شما به عنوان سرمایه‌گذار، فرصت‌های سودآوری ارائه دهد.
 3. پتانسیل رشد قیمت ملک‌ها: با جذب بیشتر گردشگران و مسافران، بازار ملکی در بیشه‌سر به دلیل افزایش تقاضا، پتانسیل رشد قیمت‌ها را نیز دارد. این امر می‌تواند سبب افزایش ارزش سرمایه‌گذاری‌های شما شود.
 4. اقتصاد محلی و اشتغال‌زایی: سرمایه‌گذاری در ملک‌های اجاره‌ای و اقامتی می‌تواند به ایجاد فرصت‌های شغلی مرتبط با خدمات مسافرتی و گردشگری در این منطقه کمک کند و به تقویت اقتصاد محلی منطقه کمک کند.
 5. انواع ملک‌های متنوع: در بیشه‌سر، انواع ملک‌ها مانند زمین‌های ساخت‌وسازی، ویلاها، خانه‌های تفریحی و زمین‌های کشاورزی وجود دارند. این تنوع می‌تواند به شما امکان موازنه و انتخاب بهترین گزینه‌ها را برای سرمایه‌گذاری بدهد.
 6. آرامش و استراحت: سرمایه‌گذاری در ملک‌های گردشگری مانند ویلاها، به شما فرصتی می‌دهد تا خود نیز از آرامش و زیبایی‌های طبیعی این منطقه بهره‌مند شوید و در کنار سرمایه‌گذاری، لذت‌بردن از استراحت خود را نیز تجربه کنید.
ویلا نما سنگی با محوطه سازی مدرن در بیشه سر415346845852
ویلای نما سنگی باشکوه در حومه روستای بیشه سر

انواع سرمایه گذاری ملک در بیشه سر

خرید ویلا در بیشه‌سر: این نوع سرمایه‌گذاری به شما امکان می‌دهد که به عنوان یک واحد تفریحی شخصی، از آرامش و طبیعت زیبای این منطقه بهره‌مند شوید. همچنین پس از خرید ویلا در بیشه سر می‌توانید ویلا را به دیگران اجاره داده و از درآمد حاصل از اجاره‌ها بهره‌مند شوید. باید اضافه کرد که احتمال افزایش ارزش ویلا به دلیل جذابیت گردشگری منطقه و نیاز متقاضیان به اجاره ویلاها.

ویلا دوبلکس اتازه ساخت با نمای سنگی و نرده های چوبی در بیشه سر 6546345844
ویلا دوبلکس تلفیق شده با سبک مدرن و سنتی در روستای بیشه سر

خرید زمین در بیشه‌سر: با رشد گردشگری و تقاضا برای ساخت و ساز، احتمال افزایش قیمت زمین‌ در بیشه سر و مستغلات مرتبط با آن‌ها وجود دارد. همچنین امکان ساخت ویلا، هتل یا سایر املاک در آینده، بر روی زمین‌های خریداری شده.

زمین کشاورزی برنج کاری شده با پوشش گیاهی سرسبز در بیشه سر 341564684851
زمین کشاورزی شالیزاری در بیشه سر

خرید آپارتمان در بیشه‌سر:  اگر آپارتمان خریداری شده در منطقه‌ای با تقاضای اجاره بالا واقع شود، اجاره آن می‌تواند به عنوان یک منبع درآمد مستمر عمل کند. همچنین اگر منطقه به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب تر شود، قیمت آپارتمان‌ در بیشه سر نیز ممکن است افزایش یابد.

آپارتمان لوکس و نمای سفید در بیشه سر مازندران 415415864541635
اجاره آپارتمان نما سفید با نگهبانی در بیشه سر

 

 

رهن و اجاره ویلا و آپارتمان در بیشه‌سر: با اجاره ویلا یا آپارتمان در بیشه سر به دیگران، شما می‌توانید هر ماه درآمد مستمری کسب کنید. این نوع سرمایه‌گذاری به شما امکان می‌دهد که در آینده اقدام به فروش یا استفاده شخصی از ملک نمایید.

ویلا فلت با محوطه سازی و نمای سنگ در بیشه سر مازندران 5146544654541
ویلای نما سنگی با محوطه سازی در روستای بیشه سر

11 نکته حقوقی سرمایه گذاری در بیشه سر

خرید ملک، بخشی از سرمایه‌گذاری مهم و حساس است که نیازمند اطلاعات کامل و مطالعه دقیق قبل از اقدام به تراکنش می‌باشد. در زیر نکات مهم و حقوقی خرید ملک در بیشه‌سر آورده شده‌اند:

 1. بررسی مالکیت: حتماً از صحت مدارک مالکیت ملک اطمینان حاصل کنید و اطلاعات ارائه شده توسط فروشنده را بررسی کنید.
 2. چک کردن مدارک حقوقی: اطلاعات حقوقی ملک را بررسی کنید و از وجود اسناد و مدارک معتبر مثل سند مالکیت، مجوزها و مجوز ساخت اطمینان حاصل کنید.
 3. بررسی محدودیت‌ها: اطلاعات در مورد هرگونه محدودیت‌های ساخت و ساز در منطقه را کسب کنید تا اطمینان حاصل شود که مشکلات آینده‌ای نخواهید داشت.
 4. بررسی بدهی‌ها: مطمئن شوید که ملک بدهی ندارد یا بدهی‌ها مورد پرداخت قرار گرفته‌اند.
 5. مشاوره حقوقی: دریافت مشاوره حقوقی از وکیل متخصص قبل از امضای هرگونه قرارداد حیاتی است.
 6. پیش‌پرداخت: مقدار پیش‌پرداخت را مشخص کنید و شرایط باقی‌مانده پرداخت را تعیین کنید.
 7. ثبت اسناد: اسناد مالکیت و قرارداد را ثبت کنید تا حقوق شما به طور کامل محفوظ باشد.
 8. اطلاعات مالی: اطمینان حاصل کنید که می‌توانید هزینه‌های مربوط به خرید و نگهداری ملک را تحمل کنید.
 9. انجام بازدید فیزیکی: قبل از خرید، ملک را بازدید کنید و از وضعیت فیزیکی آن اطلاعات کاملی کسب کنید.
 10. اطلاعات محیطی: از اطلاعات محیطی مانند امکانات عمومی، دسترسی به خدمات، نزدیکی به مراکز شهری و موارد مشابه مطلع شوید.
 11. بررسی نقشه‌ها و معماری: اگر نقشه‌ها و معماری ملک وجود دارد، آن‌ها را بررسی کنید تا با طرح ملک آشنا شوید.

قرارداد خرید و فروش ملک در بیشه سر:

قرارداد رسمی خرید و فروش ملک را تنظیم کنید که حاوی تمام جزئیات تراکنش باشد.

زمین مسکونی ویوار چینی شده شده با طبیعت سرسبز در بیشه سر 656455216541
زمین مسکونی دیوارچینی شده با پوشش گیاهی سرسبز در بیشه سر

 

ارسال دیدگاه